POPAI DAY 2024 - Základní informace

Termín: 28. 11. 2024 / Místo konání: O2 universum, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9 - Libeň


Program POPAI DAY 2024:

  • Konference POPAI FÓRUM
  • Vyhlášení výsledků soutěží POPAI AWARDS, Hvězda 3D reklamy, POPAI STUDENT AWARD

Konference POPAI FÓRUM 2024

Konference s mezinárodní účastí o vývoji, perspektivách i výzvách oboru marketingové komunikace v místě prodeje. Program konference přináší nová řešení, konkrétní případové studie pro vyšší úspěšnost projektů v in-store a v dalších místech komunikace se spotřebiteli. Nabízí také jedinečnou příležitost k diskuzi se zástupci významných maloobchodních společností a zadavatelů reklamy v rámci diskusních panelů o aktuálních, ožehavých tématech tohoto oboru.
Více informací najdete na webové stránce konference.

Soutěž POPAI AWARDS 2024

Středoevropská kancelář POPAI pořádá další ročník mezinárodní oborové soutěže POPAI AWARDS o nejlepší prostředky komu nikace a reklamy v prodejních místech.

Soutěž patří mezi nejprestižnější události oboru marketing at-retail. Prezentuje nejnovější prostředky in-store komunikace, systémy podpory prodeje, podpůrné propagační nástroje, integrované in-store kampaně a zahrnuje samostatné soutěžní kategorie pro projekty digitální komunikace a pro reklamní dárky v místě prodeje. Celoroční mediální kampaň soutěže a soutěžní expozice zviditelňují pro širokou odbornou veřejnost nejlepší realizace roční tvorby v oboru komunikace v prodejních místech. Soutěž je zakončena společenským večerem s předáním cen vítězům soutěže. Více informací najdete na webové stránce soutěže.

Soutěž Hvězda 3D reklamy 2024

Soutěž Hvězda 3D reklamy o nejlepší reklamní a dárkové předměty dlouhodobě podporuje obor 3D reklamy a zviditelňuje nejzajímavější novinky tohoto oboru na našem trhu.
Více informací najdete na webové stránce soutěže.

Soutěž POPAI STUDENT AWARD 2024

Soutěž o nejlepší studentské návrhy projektů v místě prodeje dle reálných zadání od konkrétních zadavatelů - partnerů soutěže.
Více informací najdete na webové stránce soutěže.

POPAI DAY 2023 Aftermovie
Vyskytla se chyba v aplikaci. Obnovit stránku 🗙